ЯК ВИКЛИКАТИ ЕКСТРЕНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ НА РІВНЕНЩИНІ, ЯКЩО ПРОБЛЕМИ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ ТА ЗВ’ЯЗКОМ?

Дата: 30.11.2022 11:25

☎️ Якщо вам чи людині яка поруч стало зле, а електропостачання відсутнє - за екстреною медичною допомогою можна звернутися відповідно алгоритму, який був розроблений спільно з Міністерством охорони здоров'я України та Рівненською ОДА:

1. Спробуйте набрати номер “103” з мобільного.

2. При відсутності мобільного зв’язку та наявності стаціонарного телефонного зв’язку - набрати номер “103” зі стаціонарного.

3. Якщо не працює лінія 103 телефонуйте на резервний стаціонарний номер 🔺649000.

‼️ У випадку, ЯКЩО НІ 103, НІ 649000 НЕ працює, телефонуйте за наступними номерами:

0678064075

0662441520

0678064076

0662441470

4. Усі екстрені служби працюють злагоджено, тож ви можете зателефонувати за номерами: 112,101,102 або альтернативні номери ДСНС, Нацполіції. Повідомте про те, що ви або людина поруч потребує невідкладної медичної допомоги (вони ж передадуть інформацію нам).

5. Наберіть стаціонарні номери місцевих підстанцій/пунктів базування бригад ЕМД.

6. Зверніться до пункту постійного чи тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги, поліції, ДСНС, Пунктів Незламності.

7. Самостійно зверніться до лікарні.

8. Зупиніть автомобіль швидкої, поліції, пожежників та попросіть про допомогу.

🚑 Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працює у штатному режимі. Всі виклики надходять до єдиної оперативної диспетчерської служби. 24/7 наші бригади готові надати вам медичну допомогу.

Нас не злякати та не зупинити! Ми працюємо! Вистоїмо! Переможемо!