Дружня допомога від французьких благодійників

Дата: 12.12.2022 09:42

09 грудня відбулася зустріч міського голови Руслана Пилипчука з групою французьких благодійників з асоціації «ENFANTS UKRAINE 01» («ДІТИ УКРАЇНИ 01») на чолі з Бруно Буадроном.

Семеро гостей з дружньої країни доставили нашій територіальній громаді гуманітарний вантаж від жителів комуни Сен-Дідьє-де-Форман теплі речі та продукти харчування для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у лісотехнічному коледжі, медичні засоби для міської лікарні, дитячі речі для вихованців ліцею №3. Особливим подарунком для громади став спеціалізований автомобіль RENAULT AMBULANCE.

Щиро дякуємо справжнім друзям Франції за підтримку у складний для нас час.

Варто відзначити, що це далеко не перший візит Бруно Буадрона з гуманітарною метою до нашої громади. Тісні контакти благодійника з Франції з Березнівщиною зав’язалися задовго до початку повномасштабної війни росії проти України.