Благодійна акція до дня Святого Миколая

Дата: 14.12.2022 10:45

Зимові свята розпочалися!!! Березнівським міським центром соціальних служб спільно з Березнівською районною організацією Товариства Червоного Хреста України до дня Святого Миколая проводиться благодійна акція, в рамках якої продуктові набори, санітарно – гігієнічні засоби,  новорічні солодощі отримають діти, батьки яких загинули у російсько - українській війні, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Березнівської міської ради.

Щиро дякуємо голові районної організації  Товариства Червоного Хреста України Хімін Ніні Миколаївні та небайдужим благодійникам Березнівщини за допомогу та сприяння в проведенні святкової акції для дітей!!!

Творіть добро самі та  діліться теплом з тими, хто його потребує.