Друге пленарне засідання дванадцятої сесії VIII скликання від 15.12.2022

Дата: 15.12.2022 12:02

1. Про план роботи Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання на 2023 рік.

2. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 рік.

3. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

4. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнівська стоматологічна поліклініка» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 рік.

5. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнівська стоматологічна поліклініка» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

6. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 рік.

7. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

8. Про затвердження статутного капіталу, виключення з числа підписантів та затвердження Статуту комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

9. Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

10. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

11. Про міський бюджет Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

12. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

13. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення КЛЯПЧУКУ Роману Богдановичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

14. Про внесення змін в рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

15. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення БОРОВЦЮ Олександру Петровичу на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

16. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.