Сьогодні, 22 грудня, відбулись засідання постійних комісій міської ради перед тринадцятою позачерговою сесією

Дата: 22.12.2022 15:37

На засіданнях розглянуто 10 питань, зокрема «Про передачу основного засобу на баланс комунального підприємства «Березневодоканал» Березнівської міської ради» та «Про передачу основного засобу на баланс комунального підприємства «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради», «Про внесення змін у відомості про місцезнаходження, затвердження статутного капіталу та затвердження Статуту комунального підприємства «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції», «Про збільшення статутного капіталу та затвердження Статуту комунального підприємства «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції», «Про внесення змін до переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону, затверджених рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 №731», «Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства "Управляюча компанія "Комфорт" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік», «Про внесення змін у юридичну адресу, виключення з числа підписантів, затвердження Статуту комунального підприємства «Березнівське бюро технічної інвентаризації» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції».

Також розглянуто питання «Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік», «Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік», «Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».