ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.12.2022 09:44

Сьогодні, 23 грудня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому було  розглянуто 8 питань, зокрема:

1. Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

3. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 25.03.2021 № 82 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

4. Про перенесення роботи привозного речового ринку в місті Березне у січні 2023 року.

5Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

6. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

7. Про призначення піклувальника над дитиною-сиротою Валерією ЧЕРЕВИЧНОЮ.

8. Про негайне відібрання Олександра САМСОНОВА, Дмитра САМСОНОВА, Назара САМСОНОВА, Даніїла САМСОНОВА.