Рішення виконавчого комітету від 23 грудня 2022 року

Дата: 26.12.2022 14:39

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 43 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 23 грудня 2022 року

Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 25.03.2021 № 82 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

Додаток Положення

Додаток склад комісії

Про перенесення роботи привозного речового ринку в місті Березне у січні 2023 року.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про призначення піклувальника над дитиною-сиротою Валерією ЧЕРЕВИЧНОЮ.

Про негайне відібрання Олександра САМСОНОВА, Дмитра САМСОНОВА, Назара САМСОНОВА, Даніїла САМСОНОВА.

Про здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти