Підписано договори про співробітництво територіальних громад

Дата: 26.12.2022 16:04

26 грудня у приміщенні міської ради три територіальні громади бувшого Березнівського району: Березнівська міська, Соснівська селищна та Малинська сільська уклали договори про співробітництво в частині спільного фінансування (утримання) чотирьох комунальних установ та закладів Березнівської  міської ради, які надають послуги жителям зазначених громад.

Підписані договори стосуються співпраці у формі спільного фінансування (утримання) комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг» Березнівської міської ради, комунальної установи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради, комунальної установи «Трудовий архів» Березнівської міської та комунального закладу «Березнівська музична школа» Березнівської міської ради.

Громади зобов’язалися будувати свої взаємовідносини на принципах законності, добровільності, рівноправності, прозорості та відкритості, взаємної вигоди та відповідальності за результати співробітництва.

Проєкти підписаних договорів про співпрацю попередньо схвалені рішеннями відповідних рад трьох територіальних громад.

Попереду реєстрація підписаних договорів у Міністерстві розвитку громад та територій України.

Така форма співпраці дає можливість надавати якісні послуги жителям громад та раціонально використовувати фінансові ресурси місцевих бюджетів.