Знай наших

Дата: 28.12.2022 15:32

З метою дослідження та вивчення ткацької традиції на Поліссі Вишгородський історико-культурний заповідник Київської області та Рівненський обласний центр народної творчості за підтримки управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації організували в грудні цього року в місті Рівне Всеукраїнський мистецький проєкт ТКАЦТВО.UA.

У рамках вищезазначеного проєкту 23 грудня 2022 року в Рівненському міському палаці культури «Текстильник» взяла участь в культурно-мистецькій події «Відкриття ткацького сезону на Поліссі» майстриня ткацької справи з села Балашівка Березнівської міської територіальної громади Галина Логощук, яка відома в області своїми чисельними ткацькими виробами.

Учасники події мали можливість поспілкуватись із нашою ткалею, взяти участь в майстер-класах по ткацтву на її родинному ткацькому верстаті, якому з її слів не менш як 200 років.