У ДРУХОВІ ПОПРОЩАЛИСЯ З МОЛОДИМ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРОМ СИНЮКОМ

Дата: 31.12.2022 14:49

Війна принесла непоправну втрату ще одній друхівській родині.

Сьогодні, 31 грудня у селі Друхів Березнівської міської територіальної громади, попрощалися із 33-річним захисником Олександром Синюком, який помер у госпіталі від тяжкого поранення, отриманого 22 жовтня під час боїв на Донеччині.

З перших днів війни він без вагань добровільно став на захист рідної землі та віддав найцінніше – своє життя за мирне небо, спокій та майбутнє України.

Військовий кортеж з тілом захисника, який прибув на Березнівщину пізно ввечері 30 грудня, у скорботі та належній шанобі зустрічали жителі Антонівки, Кам’янки, Березного, Моквина, Нового Моквина та Друхова.

Церемонія поховання відбулася на другий день у рідному селі Друхів. На прощання до його батьківського будинку в селі Друхів прийшли рідні, друзі, знайомі.

Близько 12 години похоронна процесія від рідної домівки  рушила до Церкві Різдва Богородиці села Друхів.

В сільському храмі провели заупокійну службу за загиблим захисником нашої Вітчизни, яку відправили 10 священиків. Згодом на місцевому сільському кладовищі з усіма військовими почестями поховали славного захисника України.

У загиблого залишилися дружина, син, батьки.

Щирі співчуття рідним і близьким.

У цей важкий для України час схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять та слава Герою!