Березнівчани провели в останню дорогу загиблого земляка

Дата: 11.01.2023 16:44

Сьогодні вкотре через місто Березне проліг скорботний шлях траурного кортежу. До рідного будинку по вулиці Моквинська міста Березне назавжди повернувся військовослужбовець Олександр Околович, 1974 року народження.

Воїн загинув 03 січня в районі населеного пункту Павлівка Донецької області під час виконання бойового завдання.

Він у перші дні війни вступив до лав тероборони, а потім до новоствореної 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

Олександр Сергійович захищаючи рідну землю з квітня 2022 року був на передовій. Отримав поранення та контузію. Після лікування повернувся у бригаду. Розвідник, командир відділення, молодший сержант передаючи свій бойовий досвід молодим побратимам користувався у бійців свого підрозділу незаперечним авторитетом.

Поховальна процесія розпочалась удома в загиблого. Попрощатись з Героєм та віддати йому останню шану прийшли рідні, близькі, знайомі. Заупокійна служба відбулася у церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне. Після якої прощання продовжили на міському майдані Незалежності.

Потім жалобний кортеж загиблого Героя центральними вулицями міста проводжали вдячні за захист березнівчани.

З військовими почестями поховали Олександра Околовича на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Вічна пам'ять та слава Герою, який віддав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.