Березнівську громаду відвідали представники благодійного фонду "Рокада"

Дата: 14.02.2023 16:25

Сьогодні в Березнівській міській раді відбулася зустріч Березнівського міського голови Руслана Пилипчука, його заступника Богдана Дроженця та старост старостинських округів міської ради з представниками благодійного фонду «Рокада» (Рівне), на якій обговорено нові форми комунікації та пріоритетні потреби в наданні благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, особливо тим, які проживають в сільських населених пунктах громади.

За результатами зустрічі між Березнівською міською радою та благодійним фондом «Рокада» укладено Меморандум про співробітництво у сфері розширення можливостей та посилення спроможності внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Березнівської громади.

Необхідно зазначити, що благодійний фонд «Рокада» завдяки сприянню UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні в минулому році надав суттєву благодійну допомогу переміщеним українцям, які проживають у місцях компактного проживання - гуртожитках Березнівського лісотехнічного фахового коледжу.