Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

П'ятнадцята сесія міської ради VIII скликання від 21.02.2023 року

Дата: 22.02.2023 16:11
Кількість переглядів: 1146

 

 

ПРОТОКОЛ № 31 Пленарного засідання п’ятнадцятої сесії Березнівської міської ради Рівненського району  Рівненської області VIII скликання

871 Про звіт Березнівського міського голови Рівненського району Рівненської області Руслана ПИЛИПЧУКА про діяльність виконавчих органів міської ради, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики за 2022 рік.

872 Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Додаток

873 Про виконання Програми сприяння оборонній  та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройних агресії Російської Федерації на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 рік.

Додаток

874 Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади  на 2023 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Пояснююча записка

875 Про звіт постійної комісії міської ради з питань прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту за 2022 рік.

876 Про звіт постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва за 2022 рік.

877 Про звіт постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою за 2022 рік.

878 Про звіт постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту за 2022 рік.

879 Про звіт постійної комісії міської ради з гуманітарних питань за 2022 рік.

880 Про звіт старости старостинського округу № 1 (с. Кам’янка) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Світлани ПАРФЕНЮК про роботу за 2022 рік.

881 Про звіт старости старостинського округу № 2 (с. Зірне) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Мирослава ГОГОЛЯ про роботу за 2022 рік.

882 Про звіт старости старостинського округу № 3 (с. Бистричі) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Романа ЗАХАРЧУКА про роботу за 2022 рік.

883 Про звіт старости старостинського округу № 4 (с. Прислуч) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Миколи МАМЧУРА про роботу за 2022 рік.

884 Про звіт старости старостинського округу № 5 (с. Моквин) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Раїси МУДРОЇ про роботу за 2022 рік.

885 Про звіт старости старостинського округу № 6 (с. Поліське) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Лариси РОМАНОВОЇ про роботу за 2022 рік.

886 Про звіт старости старостинського округу № 7 (с. Городище) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Юрія ПЛЕСКАЧА про роботу за 2022 рік.

887 Про звіт старости старостинського округу № 8 (с. Вітковичі) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Володимира МИРОНЦЯ про роботу за 2022 рік.

888 Про звіт старости старостинського округу № 9 (с. Балашівка) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Леоніда ПРОКОПЧУКА про роботу за 2022 рік.

889 Про звіт виконуючої обов’язки старости старостинського округу № 10 (с. Тишиця) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Надії КОВБАР про роботу за 2022 рік.

890 Про затвердження Положення про комунальну установу «Балашівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

Додаток Положення

891 Про затвердження Положення про комунальну установу «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

Додаток Положення

892 Про внесення змін у юридичну адресу,  затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Веселка» міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

СТАТУТ

893 Про внесення змін у юридичну адресу,  затвердження Статуту комунального закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

СТАТУТ

894 Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2025 роки.

Додаток Програма

Додаток Заходи Програми

895 Про внесення змін до рішення міської ради від 12.03.2021 № 132 «Про зміну засновників дошкільної освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, затвердження їх статутів у новій редакції».

Додаток до п.6

Додаток до п.7

896 Про внесення змін до переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону, затверджених рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 №731.

Додаток

897 Про створення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

898 Про внесення змін до видів економічної діяльності та затвердження Статуту комунального підприємства «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

СТАТУТ

899 Про припинення права постійного користування земельними ділянками.

900 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні та передачу їх у власність громадянам (власникам нерухомого майна) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

901 Про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення  до переліку земель, що підлягають продажу та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

902 Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

903 Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що відводяться в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

904 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

905 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення МЕШКО Аліні Сергіївні на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

906 Про внесення змін в рішення від 02.12.2022 № 834 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

907 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду САВАНЧУКУ Василю Васильовичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

908 Про внесення змін в рішення  Березнівської міської ради від 12 березня 2021 року № 135 «Про затвердження складу та Положення узгоджувальної комісії з вирішення земельних спорів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

909 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

910 Про передачу в оренду земельної ділянки КОМАНДИТНОМУ ТОВАРИСТВУ «РІВНЕ - ПАС».

911 Про передачу в оренду земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРНАФТА».

912 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ОКЕРЕШКУ Валерію Андрійовичу в с. Моквин, урочище «Заровече» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

913 Про надання згоди на передачу земельної ділянки, власник якої помер, в оренду ФЕДАСУ Віктору Васильовичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

914 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення МЕЛЬНИКУ Олександру Миколайовичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

915 Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами та надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

916 Про передачу права оренди земельних ділянок шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

917 Про передачу права оренди земельних ділянок шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

918 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель сіл Вітковичі, Зірне, Лінчин, Михалин, Яцьковичі Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

919 Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

920 Про внесення змін в рішення від 26.12.2022 № 861 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

921 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

922 Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

923 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

924 Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

925 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

926 Про передачу в оренду земельної ділянки СИДОРЧУКУ Віктору Петровичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

927 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду КУПЧИКУ Адаму Михайловичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

928 Про внесення змін в рішення від 02.12.2022 № 832 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

929 Про надання дозволу ФГ «СЕРГІЇВКА» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

930 Про передачу земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

931 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення БЕРЕЗНІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

932 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні  та передачу їх у власність громадянам (як спадкоємцям нерухомого майна) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь