Рішення виконавчого комітету від 23 лютого 2023 року

Дата: 23.02.2023 11:17

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 5 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 23 лютого 2023 року

Про роботу комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, у тому числі щодо утримання в належному стані доріг комунальної власності, їх своєчасного очищення від снігових заметів та ожеледиці.

Додаток

Про надання дозволу комунальному підприємству «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на облаштування майданчиків для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів.

Про затвердження Плану заходів щодо наповнення міського бюджету Березнівської міської територіальної громади, ефективного, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2023 році.

Додаток

Про результати розгляду подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08.02.2023 № 1127.2/23/39.2.

Додаток

Про роботу закладів дошкільної освіти, дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області під час дії воєнного стану в Україні.

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

Про розгляд заяви Тетяни ФЕДАС.

Про розгляд заяви Ніни ПОТЕЙЧУК.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 02.08.2021 № 283 «Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

Додаток ПЛАН реагування на надзвичайні ситуації

Додаток 1 до Плану реагування на надзвичайні ситуації

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6.1

Додаток 6.2

Додаток 6.3

Додаток 6.4

Додаток 6.5

Додаток 6.6

Додаток 6.7

Додаток 6.8

Додаток 6.9

Додаток 7

Про проведення інвентаризації доріг комунальної власності, які розташовані на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про погодження Положення про облікову політику у комунальному некомерційному підприємстві «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про взяття на квартирний облік.

Додаток

Про присвоєння поштових адрес.

Про надання дозволу Віктору СТРАХОВУ та Галині СТРАХОВІЙ на вчинення правочину.

Про надання дозволу Івану ЯСКОВЦЮ та Ользі ЯСКОВЕЦЬ на вчинення правочину.