У селі Бистричі віддали останню шану бійцю ЗСУ Володимиру Власюку

Дата: 26.02.2023 18:49

Березнівська громада в скорботі попрощалася із загиблим військовослужбовцем Володимиром Власюком, 1978 року народження, жителем села Бистричі.

Володимир Власюк народився і постійно проживав в селі Бистричі і  назавжди залишиться у памяті всіх, хто його знав порядною та доброю людиною. Він був трудолюбивим, добрим господарем.

У квітні 2022 року захисника призвали на військову службу. На жаль, 16 лютого старший навідник гранатометного взводу Володимир Власюк, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, загинув на Луганщині. Йому було 44 роки…

25 лютого жителі Березнівщини у скорботі зустріли його та одночасно і загиблого Юрія Капранчука, 2001 року народження, з села Великі Селища, віддавши належну шану  нашим Героям.

Церемонія поховання Володимира Власюка відбулась сьогодні у рідному будинку, відспівування провели священослужителі у Свято-Миколаївськомі храмі села Бистричі.

Захисника проводжали з усіма військовими почестями. На цвинтарі на честь загиблого воїна звучав військовий салют, люди схиливши голови, з молитвою на устах, віддали шану своєму Герою.

Без батька залишилася донька, без брата дві сестри і брат.

Схилімо голови у тихій молитві, віддамо шану ГЕРОЄВІ, який поклав своє життя за нашу волю, за волю України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира.

Вічна та світла пам’ять ГЕРОЮ!