Березнівчани віддали останню шану полеглому воїну-герою

Дата: 27.02.2023 17:20

З глибоким сумом та жалем Березнівська громада сьогодні попрощалася ще з одним своїм Героєм, сапером механізованого батальйону Романом Гурином.

Загинув захисник 23 лютого 2023 року під час бойових дій у Донецькій області.

Військову службу у Збройних Силах України Роман проходив разом з друзями з Березного з квітня 2022 року.

26 лютого він Героєм  назавжди повернувся в рідне Березне.

Сьогодні поховальна процесія із молодим військовослужбовцем Романом Гурином розпочалась у його рідному будинку. Попрощатись з ним прийшли рідні, близькі, побратими, знайомі.

Під траурні звуки духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців березнівчани урочисто провели Романа рідними вулицями міста Березне до міського майдану Незалежності, де відбувся чин прощання з полеглим Героєм, на яке прийшли сотні березнівчан. Зворушливі прощальні слова лунали від очільника громади, представників різних релігійних конфесій, військових побратимів. Після багатолюдної прощальної церемонії на центральній площі міста поховальний кортеж попрямував скорботною ходою головними вулицями до Свято-Миколаївського храму міста Березне, де відбулась заупокійна служба. Останній земний шлях загиблого Героя був вкритий живими квітами.

Поховали Романа на кладовищі в урочищі «Лукавець» зі всіма військовими почестями.

На його честь військові здійснили салютний залп. Рідним вручили Державний Прапор України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Світлий спомин про звитяжного воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків.

У полеглого захисника залишилися батьки, дружина та два синочки - десяти та трьох років…

Солдат Роман назавжди залишиться у нашій пам’яті та наших серцях 33-річним Героєм, який віддав своє життя за рідну землю, за кожного з нас!