120 родин переселенців Березнівської громади отримали сертифікати на купівлю продуктів харчування

Дата: 06.03.2023 10:19

120 внутрішньо переміщених родин вразливих категорій, які проживають на території Березнівської міської ради, отримали Подарункові сертифікати на купівлю продуктів харчування загальною вартістю 144 000 гривень.

Вручення відбулося 03 березня 2023 року у Свято-Покровському храмі м. Березне за організаційної підтримки Березнівського міського центру соціальних служб та за сприяння відділу Соціального служіння Рівненської єпархії Православної Церкви України «Елеос-Україна».

До кінця 2024 року даний Подарунковий сертифікат на 1200 гривень можна використати для отримання товарів у магазинах торговельної мережі «Сільпо» на території України з асортименту, представленого у відповідному магазині, за винятком алкогольних напоїв та тютюнових виробів.