Рішення виконавчого комітету від 07 березня 2023 року

Дата: 07.03.2023 12:01

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 6 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 07 березня 2023 року

Про схвалення Програми розвитку молочного скотарства в особистих селянських господарствах на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 - 2025 роки.

Додаток Програма скотарство

Додаток 1 до Програми

Додаток 2 до Програми

Додаток 3 до Програми

Про стан додержання земельного та природоохоронного законодавства на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ в екосистемах під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2023 року на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволів на видалення зелених насаджень.

Про надання дозволу на проведення благоустрою території по вулиці Андріївська у місті Березне.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Андріївське» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2022 рік.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2022 рік.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2022 рік.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2022 рік.

Про погодження Положення про облікову політику у комунальному підприємстві «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про присвоєння поштових адрес.

Про надання дозволу Михайлу САВЧУКУ та Галині САВЧУК на вчинення правочину.

Про надання дозволу Олександру ТАТАРЧУКУ та Марії ТАТАРЧУК на вчинення правочину.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на квітень 2023 року.