УВАГА! ШАХРАЇ!

Дата: 08.03.2023 11:33

ГУ ДПС у Рівненській області вкотре повідомляє, що платникам податків Рівненщини продовжують неодноразово телефонувати шахраї,  використовуючи різні номери мобільних телефонів та просять перерахувати кошти на вказаний картковий рахунок.

Зокрема, до суб’єктів господарювання, які знаходяться на обліку у Головному управлінні ДПС у Рівненській області  надходять телефонні дзвінки від невстановлених осіб з різних мобільних номерів телефонів, зокрема +380988678565 та просять зателефонувати на номер +380970894448 до начальників ДПІ ГУ ДПС у Рівненській області з проханням перерахувати їм кошти на вказаний картковий рахунок за не проведення перевірок або надання фінансової допомоги.

Повідомляємо, що посадові особи ГУ ДПС у Рівненській області не здійснюють телефонні дзвінки до платників податків із пропозицією надання фінансової допомоги.

Наголошуємо, подібні схеми - це один із способів незаконної наживи на довірливих громадянах та підприємцях.

Просимо бути уважними до таких пропозицій, та у разі надходження подібних дзвінків з метою висування незаконних вимог слід одразу повідомляти про це правоохоронні органи за номером телефону 102, а також ні в якому разі не скидати гроші на вказані ними номера карткових рахунків!