Сьогодні, 9 березня, у місті  Березне вшанували Великого Кобзаря Тараса Шевченка та генерал-хорунжого Тараса Бульбу-Боровця

Дата: 09.03.2023 16:45

Сьогодні 9 березня 2023 року в Березнівській міській територіальній громаді відзначили 209-у річницю від дня народження геніального українського поета, письменика, художника, нескореного патріота України Тараса Григоровича Шевченка та 115-у річницю від дня народження засновника і організатора Української Повстанської Армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця.

З цієї нагоди у місті Березне міським головою Русланом Пилипчуком разом з представниками місцевого відділення поліції, першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, добровольчого формування № 1 Березнівської територіальної громади, громадських організацій та духовенства покладено квіти до пам’ятників Т.Г. Шевченка та Тараса Бульби-Боровця.

З метою вшанування Великого Кобзаря і поліського отамана УПА Бульби-Боровця у Березнівській центральній бібліотеці відбувся тематичний захід, на якому були присутні представники міської ради, просвітяни, духовенство, учнівська молодь міста.

Доповнили захід пісні та вірші Тараса Шевченка у виконанні вихованців музичної школи та учнів Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, а також організовані книжкові виставки.