A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 13.03.2023 12:09
Кількість переглядів: 88

 

 

Березнівська міська рада просить з розумінням ставитись до ситуації, яка існує наразі в державі та не нехтувати обов’язком щодо вчасної оплати за житлово-комунальні послуги, що надаються відповідними підприємствами на території міської громади, зокрема електропостачання. Комунальні служби громади працюють аби кожен отримував належні послуги для життєво необхідного комфорту.

Ваша оплата за електроенергію та комунальні послуги дозволить оперативно вирішувати нагальні потреби, реагувати на аварійні ситуації та надалі робити все, щоб наші жителі та люди, які вимушено залишили рідні домівки й перебувають в нашій громаді, почувалися максимально комфортно.

Вчасна оплата рахунків за житлово-комунальні послуги - це запорука безперебійної роботи галузі, в тому числі енергетичної.

Унаслідок відсутності оплати за електроенергію та інші життєво важливі комунальні послуги порушуються стабільні умови функціонування енергетичної системи та інших систем життєзабезпечення, а особливо в умовах воєнного стану.

Недопущення заборгованості та сплата за електроенергію і інші  комунальні послуги на сьогодні є основним пріоритетом щодо збереження комунальної галузі, у тому числі енергетичної, що в свою чергу забезпечить функціонування економіки країни в цілому.

З огляду на вищенаведене, просимо кожного із споживачів житлово-комунальних послуг відповідально поставитись до обов’язку своєчасної та повної оплати за спожиті послуги.

 

Дякуємо за розуміння!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора