ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.03.2023 10:17

14 березня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 11 питань, зокрема:

1. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

3. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 22.07.2021 № 267 «Про утворення комісії з обстеження зелених насаджень при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

4. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

5. Про присвоєння поштових адрес.

6. Про встановлення режиму роботи.

7. Про надання дозволу на газифікацію індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд.

8. Про надання дозволу Галині ГРИЩУК та Сергію НЕСЕНЧУКУ на вчинення правочину.

9. Про надання дозволу Ірині ГУРИН на вчинення правочину.

10. Про надання дозволу Ользі ЛЕОНОВІЙ на реєстрацію ½ частки автомобіля від імені малолітньої дитини Матвія ЛЕОНОВА.

11. Про надання дозволу Михайлу СУХАНУ та Тетяні СУХАН на вчинення правочину.

Усього з початку 2023 року проведено 7 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 92 питання.