Вшанували пам’ять загиблих добровольців

Дата: 14.03.2023 15:36

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Внесок добровольчих формувань у захист незалежності України під час збройної агресії РФ на сході нашої держави у 2014 році важко переоцінити. Тоді добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію, відтак по суті врятували Українську державність від загибелі.

Вшановуючи пам’ять загиблих добровольців Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, в.о. начальника першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Пилипака та командир добровольчого формування №1 Березнівської територіальної громади Юрій Гов’ядовський поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та учасникам АТО/ООС у місті Березне.