Рішення виконавчого комітету від 21 березня 2023 року

Дата: 21.03.2023 09:42

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 8 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 21 березня 2023 року

Про розвиток інклюзивної освіти у закладах освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області

Додаток

Про схвалення Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік

Додаток Програма

Додаток до Програми

Про схвалення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2025 роки.

Додаток

Про надання дозволу на проведення благодійного заходу у місті Березне.

Про надання дозволу на проведення благоустрою території по вулиці Андріївська у місті Березне.

Про взяття на квартирний облік.

Додаток

Про присвоєння поштових адрес.

Про надання дозволу на газифікацію індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про надання дозволу Ірині ЛИТВИНЧУК на вчинення правочину

Про призначення піклувальника над дитиною-сиротою Дариною БОЙЧУК.

Про затвердження протоколу засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб з числа учасників бойових дій на території інших держав, а також членів їх сімей, деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, деяких категорій внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток  Протокол

Додаток до Протоколу