A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Моніторинг пожежної ситуації в екосистемах

Дата: 21.03.2023 12:06
Кількість переглядів: 84

 

Моніторинг пожежної ситуації в екосистемах

Доводимо до вашого відома, що над територією нашої громади періодично будуть літати безпілотні літальні апарати (квадрокоптери). Вони - не ворожі. Це рятувальники  державної пожежно-рятувальної частини з повітря здійснюють моніторинг пожежної ситуації в екосистемах громади, з метою не допущення виникнення масштабних пожеж.

За допомогою квадрокоптера виявляють осередки займань та передають інформації про місце їх виникнення на спецлінію «101». Обстеженню підлягають найбільш пожежонебезпечні території громади.

Щоб запобігти виникненню пожеж в екосистемах, рятувальники закликають місцевих мешканців завжди дотримуватись правил пожежної безпеки під час перебування на природі.

Вогнеборці нагадують, що полум’я у лісах допускається розводити лише на добре розчищеній галявині та не залишати його без нагляду.

Перед тим, як вийти з лісу, вогонь обов’язково треба залити водою чи засипати землею, не залишати за собою сміття, особливо не кидати недопалків у лісових масивах, адже від цього миттєво може статися пожежа. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора