У Березнівському ліцеї №3 відкрили меморіальну дошку захиснику України Максиму Ярмолці

Дата: 21.03.2023 17:30

Сьогодні, 21 березня 2023 року на території Березнівського ліцею № 3 відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки захиснику, який з 5 по 11 клас навчався в цьому ж навчальному закладі і віддав своє життя у російсько-українській війні за свободу, незалежність та територіальну цілісність України – Максиму Ярмолці.

Максим захоплювався технікою, автомобілями, займався боротьбою. Красивий, щирий, усміхнений хлопець. У 2018 році закінчив Березнівське вище професійне училище.

Восени 2019 року був призваний на строкову службу у Київській області. У січні 2020 року був переведений у військову частину в місті Вінниця, де підписав контракт і служив на посаді  водія-електрика радіо маркерного пункту взводу радіотехнічного забезпечення.

19 жовтня 2021 року Максим був переведений на службу в зону АТО, у Донецькій області, де і загинув 21.03.2022року.

13 лютого 2022 року в Максима народилася донька.

Меморіальну дошку відкрила мама Людмила Андріївна та дружина Анастасія Вікторівна.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне отець Назарій освятив дошку, а також відслужив панахиду за загиблим.

Рідні, військові побратими та близькі люди нашого Героя, заступник міського голови Богдан Дроженець, небайдужі березнівчани поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували хвилиною мовчання його пам’ять.

Вічна пам’ять Герою-захиснику, який віддав своє життя за світле майбутнє України!