На Березнівщині попрощались з молодим воїном

Дата: 23.03.2023 16:34

Сьогодні, 23 березня, Березнівська міська територіальна громада у скорботі попрощалися із 21-річним військовослужбовцем Вадимом Логасюком, жителем села Лінчин.

Вадим служив у Збройних Силах України із серпня 2022 та мужньо  боронив рубежі нашої країни від російських окупантів. Пройшовши навчання за кордоном був передислокований в район Бахмута.

Молодший сержант, командир відділення інженерно-саперного взводу загинув 18 березня 2023 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Рідні, друзі, священослужителі та односельці зібрались на родинному подвір’ї Логасюків щоби висловити безмежну повагу Героєві, який поклав своє молоде життя за нашу свободу і незалежність України у війні з загарбницькою росією.

Під траурні мелодії духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців усією громадою проводжали кортеж із домовиною вірного сина України з батьківської домівки сільськими вулицями до Свято-Введенського храму села Лінчин, в якому відбулася заупокійна служба за загиблим захисником.

Поховали Героя з військовими почестями на місцевому сільському кладовищі. Військові вручили мамі загиблого Державний Прапор України. На честь славного воїна пролунали залпи військового салюту.

Як несправедливо рано обривається життя молодих людей через цю війну! Якою страшною ціною виборюється наша свобода!

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани від втрати єдиного сина мами Галини Тихонівни, батька Олександра Адамовича та двох сестер захисника.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям загиблого.

Ми всі безмежно дякуємо тобі воїне за наш спокій і можливість жити!

Назавжди пам’ятаємо і схиляємо голови перед подвигом усіх полеглих захисників!