A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

До Міжнародного дня захисту дітей стартує конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

Дата: 24.03.2023 10:21
Кількість переглядів: 86

 

                                                                           

Національна соціальна сервісна служба України

 

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення

№ 81 від 02.03.2023

 

У цьому році проводиться XVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди міжнародного Дня захисту дітей.

Організаторами Конкурсу є Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

До участі в Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України віком до 18-ти років. Також у цьому році запрошуються до участі  школярі – громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінація).

До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – [email protected], https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter; голова організаційного комітету СОШНИКОВ Антон Олександрович, (095) 503 10 91.

 

 

        

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора