26 березня 2023 року у місті Березне відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Дата: 27.03.2023 10:51

У неділю 26 березня в місті Березне відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.

На ярмарку були представлені різноманітні смачні страви приготовлені на свіжому повітрі.

Під час заходу відбувся благодійний аукціон та концерт за участі березнівських виконавців та  колективів. Також функціонував дитячий стрілковий тир.

Усі виручені кошти в сумі 210 тисяч гривень будуть направлені на потреби наших захисників.

Організатор акції Волонтерський Центр ВОЛЯ м.Костопіль та його Березнівський осередок за підтримки Березнівської міської ради і добровольчого формування № 1 Березнівської територіальної громади.

СЛАВА УКРАІНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!