В Орлівці на Березнівщині поховали померлого захисника України Анатолія Ясковця

Дата: 28.03.2023 16:00

Сьогодні Березнівська громада в скорботі попрощалася з воїном Анатолієм Ясковцем.

Війна дуже сильно підірвала здоров’я Анатолія Ясковця і 25 березня 2023 року під час виконання службових обов’язків підступна хвороба передчасно обірвала земний шлях українського захисника, справжнього патріота, великого життєлюба.

Наш захисник з квітня 2022 року перебував у лавах Збройних Сил України. Головний сержант взводу інженерних конструкцій здійснював саперні роботи, ремонтував військову техніку.

Земний шлях Анатолія Логвиновича Ясковця – зразок людського оптимізму та життєлюбності. Він був чистою помислами і душею людиною, турботливим сім’янином, люблячим і любимим рідними.

Анатолій Логвинович народився у селі Орлівка, навчався в місцевій школі.

У мирному житті разом з дружиною виховали чотирьох синів та дві доньки, був добрим господарем, справжнім майстром на всі руки, прекрасним чоловіком, люблячим батьком для своїх дітей, щирим другом.

Анатолій назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто його знав, порядною і доброю людиною.

Учора ввечері, 27 березня, жителі громади живим коридором зустріли по населених пунктах траурний кортеж, аби віддати належну шану нашому Герою.

На знак скорботи у Березнівській громаді  28 березня 2023 оголошено днем жалоби.

У рідному домі відбувся молебень. Туди прийшли родичі, сусіди, односельчани, військові побратими, представники міської ради, друзі. Вони висловили щирі співчуття сім’ї та квітами вшанували пам’ять померлого.

Після молитви від будинку сільськими вулицями процесія у супроводі почесної варти та колони прапороносців усією громадою села вирушила до місцевого храму Святого Христового Воскресіння, де відбувся чин поховання.

Поховали захисника з військовими почестями на місцевому кладовищі. Після виконання державного гімну, залпів із автоматів синьо-жовтий стяг військові передали дружині захисника України.

Нехай рідна земля буде Анатолію лебединим пухом, а пам'ять про справжнього сина України навіки залишиться у наших серцях.