Психосоціальна допомога – виклик сьогодення

Дата: 06.04.2023 15:20

5 квітня 2023 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету міської ради   Богдан Дроженець та директор міського центру соціальних служб Галина Беженар взяли участь у першому засіданні координаційної групи Дубенського та Рівненського районів у рамках проекту «Психосоціальна підтримка в Україні».

За результатами роботи координаційної групи сформовано спільне розуміння і бачення потреби у психосоціальній підтримці як окремих осіб так і сімей, які відчули або відчувають на собі наслідки війни.

Учасниками групи напрацьовано варіанти та механізми створення Центрів психосоціальної підтримки у кожному районі Рівненської області, які працюватимуть над покращенням як психологічного таабо психічного здоров’я людей, так і соматичного здоров’я усіх, хто того потребує.