Балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Березнівської міської ради

Дата: 14.04.2023 12:15

Щодо проведення оцінки стану готовності
захисних споруд цивільного захисту на території Рівненського району

На виконання наказу начальника обласної військової адміністрації від 27 квітня 2022 року №143 «Про здійснення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану» (із змінами внесеними наказом начальника обласної військової адміністрації від 20 березня 2023 року №131) та наказу начальника Рівненської районної військової адміністрації від 27 березня 2023 року № 5 «Про організацію заходів щодо здійснення готовності захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану»:

1) у строк до 06 травня 2023 року:

суб'єктам господарювання (організаціям) провести оцінку стану готовності захисних споруд, закріплених за ними на праві господарського відання (оперативного управління), та складання за результатами оцінки актів за формою згідно додатку 11 до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09 липня 2018 року №579, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 року за № 879/32331.

копії актів оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту письмово надати виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад та Рівненському районному управлінню ГУ ДСНС України у Рівненській області. До актів оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту, які були оцінені як «не готові до використання за призначенням», додати відповідні фотоматеріали.

2) у строк до 20 травня 2023 року:

виконати заходи з приведення у готовність до використання за призначенням тих споруд, які були оцінені як «не готові до використання за призначенням».