Заклади освіти та культури Березнівської громади долучилися до щорічної акції «За чисте довкілля»

Дата: 14.04.2023 14:20

Традиційно учні закладів загальної середньої освіти та вихованці  закладів дошкільної та позашкільної освіти Березнівської міської ради разом із своїми наставниками напередодні Великодня долучилися до щорічної акції «За чисте довкілля». Прибирали прилеглі до закладів освіти території, впорядкували подвір’я, парки, садили квіти, дерева та кущі. До участі у прибиранні та озелененні також долучились працівники  відділу освіти, молоді та спорту міської ради, Центру професійного розвитку педагогічних працівників та  працівники закладів культури громади.

Всі працювали з піднесеним настроєм, старанно і вірою у Збройні Сили України та Перемогу!!!