В Березнівській міській раді відбулась зустріч із родинами воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність України

Дата: 21.04.2023 16:15

Сьогодні, 21 квітня, заступник міського голови Богдан Дроженець та виконуючий обов’язки начальника першого відділу Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Пилипака провели зустрічі із представниками сімей загиблих Героїв Березнівської територіальної громади у приміщенні Березнівської міської ради.

Зустріч була ініційована Березнівським міським головою Пилипчуком Русланом Петровичем

На зустріч також були запрошені керівники відповідних структур міської ради, старости старостинських округів, керівники територіальних відділень державних органів соціального спрямування, головні лікарі закладів охорони здоров’я.

Захід розпочався хвилиною мовчання на знак світлої пам’яті героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Під час зустрічі підняли три важливі теми: належне вшанування пам'яті, медичні та соціальні гарантії.

Мова йшла про соціальні гарантії, передбачені законодавством України для родин загиблих, порядок встановлення статусу та виплати допомоги, а також механізм призначення пенсій даній категорії населення.

По завершенню зустрічі усі присутні ознайомилися на центральній площі міста Березне з щойно встановленою вуличною інсталяцією 49 портретів захисників Березнівської громади, які віддали свої життя за незалежність нашої країни