A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

V Національний проєкт «Берегиня України»

Дата: 26.04.2023 11:28
Кількість переглядів: 57

 

З метою гідного представлення українських жінок, які присвятили своє життя відродженню, звеличенню рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» та Міжнародний благодійний фонд “Незламна українська нація” проводить V  Національний проєкт «Берегиня України».

Він розповідає про невтомних, мудрих, талановитих українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджуючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, представники громадських організацій, депутатських фракцій, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Для визначення учасниць створено Організаційну раду до якої надходять списки учасниць згідно з наданими рекомендаціями.Відзначення національним визнанням “Берегиня України” з врученням нагород відбудеться у травні 2023 року у місті Києві.

Про успіхи, досягнення, життєві шляхи розповість Книга пошани “Берегиня України”.

Зібрані кошти спонсорів та меценатів, будуть витрачені на потреби та допомогу нашим захисникам та всім, хто її потребує.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора