Рішення виконавчого комітету від 11 травня 2023 року

Дата: 11.05.2023 10:10

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 16 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 11 травня 2023 року

Про роботу комунального підприємства «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області щодо утримання та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Додаток

Про утворення комісії з питань передачі об’єкта з державної у комунальну власність Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Додаток

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

Про надання дозволу на проведення благодійного заходу у місті Березне.

Про надання дозволу на проведення благоустрою території по вулиці В. Чорновола у місті Березне.

Про надання дозволу на облаштування майданчика для паркування транспортних засобів біля будівлі багатоквартирного житлового будинку по вулиці Героїв України у місті Березне.

Про присвоєння поштових адрес.

Про надання Дарині ПОСТОЄВІЙ, Руслану ПОСТОЄВУ, Софії ПОСТОЄВІЙ, Дмитру ПОСТОЄВУ статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про надання дозволу Олені ТИМОФІЇВ на вчинення правочину.

Про надання дозволу неповнолітній Марії ЯСКОВЕЦЬ на вчинення правочину.

Про надання дозволу Василю ГОРКОВЦЮ та Андрію ГОРКОВЦЮ на вчинення правочину.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на червень 2023 року.