Прибуття військового кортежу з загиблим Василем Іванюком

Дата: 11.05.2023 16:02

На сході України загинув військовий ЗСУ, ще один поранений

Сьогодні, 11 травня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічає нашого захисника Василя Іванюка, 1982 року народження, родом з міста Березне.

Прибуття військового кортежу у місто Березне очікується орієнтовно о 18.00 – 18.30 год. (час прибуття може бути змінений!). Рух колони буде вулицями міста Андріївська, М.Буховича. По селу Городище – вулицями Незалежності, Паркова, Польова.

Поховання відбудеться у пятницю 12 травня.

Прощання з Василем розпочнеться об 11.00 год. у сімейному будинку за адресою: вул. Польова, 25, с.Городище.

Заупокійна служба відбудеться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне (вул. Київська), після якої процесія рухатиметься до міського майдану Незалежності для церемонії прощання з загиблим захисником. Потому рух колони до кладовища буде вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.

Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.

Возможно, это изображение 1 человек