Захисника України Василя Іванюка провели у останній земний шлях

Дата: 12.05.2023 17:00

12 травня Березнівщина зі сльозами на очах провела у останній земний шлях захисника України Василя Іванюка, 1982 року народження, родом з міста Березне.

Сержант, командир відділення стрілецької роти окремого стрілецького батальйону як справжній бойовий товариш уболівав за своїх побратимів на передовій.  Василь з перших днів повномасштабного вторгнення московських окупантів боронив Україну. Він захистив нас усіх ціною власного життя.

У мирному житті Василь разом з дружиною збудували у селі Городище свій будинок, виховували сина та доньку. Будучи гарним господарем, людиною з великим серцем, завжди умів підтримати рідних, близьких та друзів словом і ділом.

Щиро люблячий чоловік для дружини, найкращий у світі тато для дітей, дбайливий син для батьків та завжди усміхнений - саме таким його запам’ятають усі хто любив та шанував.

Сльози смутку і жалоби, квіти вдячності супроводжували Василя у останній земній дорозі.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася у церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне.

На міській площі Незалежності поруч з домовиною лунали останні слова для захисника та його родини. Жалобну процесію, яка рухалася містом, з надзвичайною повагою та скорботою зустрічали містяни.

Під виконання Державного Гімну України та військовий салют завершився земний шлях Василя Іванюка, якого поховали на Алеї Слави міського кладовища в урочищі «Лукавець» поруч з загиблими захисниками України.

Нехай Василю земля буде пухом, а пам'ять про захисника України вічно зберігатиметься у наших серцях.