Наш захисник Богдан Масяк повертається додому

Дата: 14.05.2023 19:40

15 травня, Березнівська міська територіальна громада у скорботі зустрічає захисника України Богдана Масяка, 1979 року народження, з села Велика Купля.

Командир відділення взводу протитанкових керованих ракет, старший солдат загинув 09 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання у Миколаївській області. Після тривалих пошуків тіла загиблого Богдана його поховають у рідному селі.

Військовий кортеж рухатиметься за маршрутом Антонівка – Кам'янка – Яблунне – Велике Поле – Велика Купля. Орієнтовний час прибуття у село Антонівка – 10:00 год.

Військове поховання відбудеться у цей же день - понеділок 15 травня. Прощання з покійним розпочнеться о 13:00 год. у будинку за адресою: село Велика Купля, вул. Зелена, 68. Заупокійна служба за загиблим захисником проводитиметься у Церкві Святого Дмитра Солунського села Велике Поле. Поховання проходитиме на місцевому кладовищі в урочищі «Кадубище».

Висловлюємо щирі співчуття батькам та рідним з приводу непоправної втрати. Нехай душа загиблого українського воїна знайде вічний спокій, земля буде пухом, а пам'ять про сина України вічно зберігатиметься у наших серцях.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника.