В селі Бистричі віддали останню шану Юрію Сульжуку

Дата: 15.05.2023 11:42

Вчора, 14 травня, Березнівська громада в скорботі попрощалася з військовослужбовцем Юрієм Сульжуком, 1982 року народження, жителем села Бистричі.

Після лікування у госпіталі, перебуваючи у відпустці у рідному селі 13 травня 2023 року Юрій помер. Серце українського воїна не витримало фізичних та психологічних навантажень.

Наш захисник з березня 2022 року боронив Батьківщину від московських загарбників. Юрій воював на Київщині та Донеччині, останнім часом перебував під Бахмутом. Двічі був поранений.

Народився Юрій у селі Бистричі, навчався в місцевій школі.

Військове поховання відбулося у неділю 14 травня. Прощання з покійним захисником розпочалося у його рідному будинку в селі Бистричі. Туди прийшли родичі, сусіди, односельчани, представники міської ради, друзі. Вони висловили щирі співчуття рідним захисника та квітами вшанували пам’ять померлого.

Заупокійну службу провели у Свято-Миколаївському храмі села Бистричі. Поховання відбулося на місцевому кладовищі.

Після виконання державного гімну, залпів із автоматів синьо-жовтий стяг військові передали мамі захисника України.

На знак скорботи у Березнівській громаді 14 травня 2023 року було оголошено День жалоби.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Нехай світлий спомин про українського воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.