Додому на щиті повернувся захисник з села Велика Купля

Дата: 15.05.2023 17:19

Березнівська громада в скорботі попрощалася із загиблим військовослужбовцем Богданом Масяком, 1979 року народження, жителем села Велика Купля.

Богдан Масяк народився і постійно проживав в селі Велика Купля і назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто його знав порядною та доброю людиною. Він був трудолюбивим, справжнім майстром на всі руки.

26 квітня 2022 року захисника призвали на військову службу.

На жаль, 9 вересня командир відділення взводу протитанкових керованих ракет, старший солдат Богдан Масяк, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, загинув під час ворожого обстрілу поблизу населеного пункту Тернові Поди Миколаївської області. Йому було 43 роки…

Лише 8 травня після тривалих пошуків тіла загиблого з військової частини повідомили мамі, що було знайдено тіло Героя. До цього часу Богдан вважався зниклим безвісти.

15 травня, Березнівська міська територіальна громада у скорботі зустріла захисника України.

Військове поховання відбулося в цей же день - 15 травня. Прощання з покійним відбулося у батьківському будинку в селі Велика Купля. Заупокійну службу за загиблим захисником провели у церкві Святого Дмитра Солунського села Велике Поле.

Поховали Героя з військовими почестями на місцевому кладовищі в урочищі «Кадубище».

Військові вручили мамі загиблого Державний Прапор України. На честь славного воїна пролунали залпи військового салюту.

15 травня 2023 року у  Березнівській громаді  оголошено днем жалоби.

Якою страшною ціною виборюється наша свобода!

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани від втрати сина матері Любові Адамівни, батька Мирона Михайловича.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям загиблого.

Ми всі безмежно дякуємо тобі воїне за наш спокій і можливість жити!

Назавжди пам’ятаємо і схиляємо голови перед подвигом усіх полеглих захисників!