Березнівська міська рада долучилась до відзначення Дня вишиванки

Дата: 18.05.2023 10:57

Уже 17-й рік поспіль українці традиційно відзначають День вишиванки у третій четвер травня. Метою цього свята є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. В Україні це свято стали відзначати з 2006 року за ініціативи студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк.

Вишиванка – національна святиня, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як реліквію. Вона символ здоров’я й краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності, адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг.

В усі часи з любов’ю вишиті матусею візерунки служили оберегом від негараздів, притягували удачу, з теплотою нагадували про рідну домівку.

Працівники Березнівської міської ради підтримали українські національні традиції, прийшовши цього дня на роботу у вишиванці.