Нацполіція ліквідувала масштабну шахрайську схему: її учасники привласнили гроші з рахунків понад 10 тисяч громадян

Дата: 19.05.2023 14:58

Для припинення розгалуженої злочинної мережі та проведення слідчих дій у 20-ти регіонах держави проведено спецоперацію, у якій брали участь понад 500 співробітників Національної поліції.

У результаті викрили 56 зловмисників: вони розсилали фішингові посилання для отримання даних про банківські картки громадян.

У такий спосіб фігуранти отримали доступ до рахунків, із яких привласнили близько 15 мільйонів гривень.

За попередніми даними, від протиправної діяльності постраждали більше 10 тисяч громадян.

Рекомендуємо ніколи не вказувати конфіденційну інформацію, зокрема дані банківських карток, на підозрілих сайтах. Продаючи чи купуючи товари на платформах оголошень, обговорюйте деталі угоди тільки в чаті цієї платформи і не переходьте у сторонні месенджери: адже шахраї можуть надсилати фішингові посилання.

Деталі: https://www.npu.gov.ua/.../natspolitsiia-likviduvala...