Наш земляк Микола Мотруніч доєднався до небесного війська

Дата: 21.05.2023 13:00

Сьогодні, 21 травня 2023 року, Березнівщина зустрічає нашого захисника Миколу Мотруніча, 1993 року народження родом з села Зірне.

Молодший сержант, командир відділення аеромобільного взводу аеромобільної роти аеромобільного батальйону перебував у лавах ЗСУ з серпня 2022 року. Микола боронив Україну на Херсонщині та на Бахмутському напрямку, де і отримав поранення. Попри зусилля лікарів, Микола помер 20 травня. Сьогодні молодому воїну виповнилося б лише 30 років…

Рідні втратили сина та брата, кохана дружина – чоловіка, шестирічний син залишилася без тата.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати. Нехай душа Миколи знайде вічний спокій, земля буде пухом, а пам'ять про українського воїна вічно зберігатиметься у наших серцях.

Прибуття військового кортежу очікується сьогодні у Березному орієнтовно о 15:00-15:30 год. Проїзд містом Березне буде вулицями Андріївська та Зірненська до батьківського будинку у селі Зірне.

Військове поховання відбудеться у понеділок 22 травня у селі Зірне.

Прощання з захисником розпочнеться о 14:00 год. у будинку за адресою: с.Зірне, вул. Заводська, 31. Заупокійна служба відбудеться у Свято-Пантелеймонівській церкві села Зірне. Поховання проходитиме на місцевому кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.