A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

«Я маю ПРАВО на життя»: школярів з Рівненщини запрошують долучитися до участі у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків

Дата: 22.05.2023 11:54
Кількість переглядів: 32

 

 

ℹ️ Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету ім. Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України у травні-червні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропагування європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

☝️ Роботи (малюнки) учасників Конкурсу до 30 червня 2023 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: [email protected]

Детальніше з умовами участі та вимогами до оформлення робіт можна ознайомитися в Положенні про проведення Конкурсу (https://nnip.udu.edu.ua/novyny/1403-ya-maiu-pravo-na-zhyttia).

Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2023 року.

За додатковою інформацією можна звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: +38097-867-02-16.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора