Чергова допомога від Фонду Jewrope n.o.

Дата: 24.05.2023 16:21

Завдяки Фонду Jewrope n.o. Березнівська міська територіальна громада безкоштовно отримала медичне обладнання, яке Фонд надав для комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради.

Зокрема, наша лікарня отримала отоакустичну систему  ERO - SKAN  для  тестування слуху в новонароджених у перші дні народження та електрохірургічний апарат «SURTRON» для досягнення безкровного розрізу  тканин при наданні допомоги пацієнтам  акушерсько-гінекологічного відділення. Сумарна вартість обладнання, отриманого безкоштовно, становить 11 624 євро. Всі витрати з придбання та доставки до лікарні взяв на себе Фонд Jewrope n.o.

Від імені територіальної громади щиро дякуємо керівнику Фонду Jewrope n.o. Томашу СТЕРНУ за підтримку  медицини  Березнівщини. Адже сьогодні, в умовах війни, підтримка сфер життєдіяльності у тилу є надзвичайно важливою.