Березнівщина віддала останню шану полеглому воїну  Олегу Гаврилюку

Дата: 25.05.2023 10:09

Березнівська міська територіальна громада попрощалася зі своїм Героєм, старшим солдатом, стрільцем - гранатометником окремої механізованої бригади Олегом Гаврилюком з села Городище.

Загинув захисник 21 травня 2023 року під час бойових дій у Донецькій області.

Олег Гаврилюк захищав Україну з листопада 2022 року. На жаль, 24 травня він Героєм назавжди повернувся в рідне село Городище.

З глибокою шаною військовий кортеж з тілом українського воїна зустріли жителі сіл та міста.

В цей же день до батьківського будинку у селі Городище попрощатись з Олегом прийшли рідні, близькі, військові, усі хто його знав, любив, поважав.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбулася у храмі святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла.

Останній земний шлях загиблого Героя був вкритий живими квітами.

Поховали Олега на місцевому сільському кладовищі в урочищі «Вороновка» зі всіма військовими почестями. Під виконання Державного Гімну України та салютний залп тіло Героя віддали землі. Рідним вручили Державний Прапор України. У полеглого захисника залишилися батьки, дружина та син одинадцятирічного віку…

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Світлий спомин про звитяжного воїна Олега Гаврилюка назавжди залишиться у наших серцях та спогадах.