До уваги власників пасік ! Заплановано проведення хімобробки земель

Дата: 26.05.2023 10:50

У зв’язку з проведенням польових робіт адміністрація ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» повідомляє власників пасік, які знаходяться на території земель Березнівської громади про дати хімобробок підприємством орендованих.

Запланована дата проведення хімобробки посівів соняшника з 27.05.2023р. по 29.05.2023р. (Великопільська сільська рада – масив ріллі № 1515, 1573, 1555, 1523) – препаратом «Гранстар ґолд».

Також доводимо до відома, що підприємством використовуються в польових роботах 2023 р. пестициди та агрохімікати захисту рослин, які зареєстровані в Державному реєстрі пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні (доповнення з 01.01.2017 згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1328), відповідають державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам згідно сертифікатів якості.