1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 10:13

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї, здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння, і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

Служба у справах дітей Березнівської міської ради