Загиблим захисникам – випускникам Друхівського ліцею відкрили меморіальні дошки

Дата: 01.06.2023 17:20

На фасаді Друхівського ліцею Березнівської міської ради двом випускникам цього навчального закладу - Віктору Тимофієву і Олександру Синюку, які загинули за Україну, встановили меморіальні дошки.

Вшановуючи пам’ять захисників сьогодні, 1 червня відбулося їх урочисте відкриття.

На заході були присутні рідні, друзі загиблих, представники міської ради, першого відділу Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, педагоги, ліцеїсти та односельчани.

Зі словами скорботи, вдячності та шани до присутніх звернувся міський голова Руслан Пилипчук.

Ведучі урочистостей розповіли про мужніх захисників України, в пам’ять про яких встановлено меморіальні дошки.

Тимофієв Віктор Миколайович народився 16 березня 1971 року в селі Друхів Рівненської області, в сім’ї колгоспників. У 1978 році Віктор пішов до першого класу Друхівської загальноосвітньої школи. Після 8 класу став навчатися у Соснівському середньому професійному училищі, здобув професію маляра-штукатура.

2 березня 2022 року був мобілізований до Збройних сил України. А 12 травня 2022 року героїчно загинув на полі бою у Луганській області.

Похований 20 травня 2022 року на сільському кладовищі села Друхів.

Віктор був мужнім патріотом своєї держави, таким він і залишиться в нашій пам’яті.

Синюк Олександр Олександрович народився 3 листопада 1989 року в селі Бронне Березнівського району, Рівненської області. З першого по шостий клас навчався у місцевій Броннівській школі. У 2002 році з сім'єю переїхали в село Друхів де і закінчив 11 класів Друхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Згодом продовжив навчання у вищому професійному училищі №1 міста Рівне, і здобув професію муляра-штукатура І розряду.

Після повномасштабного вторгнення росїї на територію України 27 лютого 2022 року вступив до лав Збройних сил України добровольцем. Служив у окремій єгерській бригаді десантно - штурмових військ Збройних сил України, був командиром розвідки.

22 жовтня 2022 року при виконанні військового завдання отримав поранення. Після декількох операцій помер у госпіталі в місті Київ 28 грудня 2022 року.

Похований Олександр 31 грудня 2022 року на сільському кладовищі села Друхів.

Усі в селі пам’ятають Олександра, як доброго, щирого та товариського, а головне – патріота своєї країни. Адже він виконав свій обов'язок перед Батьківщиною, захищаючи нас.

Право відкрити пам’ятні дошки воїнам, які віддали життя захищаючи Батьківщину надалося рідним загиблих воїнів.

Чин освячення меморіальних дошок провів настоятель місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Сергій.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних дошок.

Вічна пам’ять Героям-захисникам, які віддали своє життя за світле майбутнє нашої Батьківщини!